Tafelen

Bij Eem ’78 kun (leer) je natuurlijk heel fijn en goed basketballen maar zoals je waarschijnlijk wel weet heeft elke vereniging ook zijn taken die door de leden vervuld moeten worden.

Eén van de taken voor de leden is “Tafelen” ofwel de administratie tijdens een wedstrijd bijhouden aan een tafel aan de rand van het veld, zodat de wedstrijd goed verloopt. Naast het bijhouden van de tijd en de 24 seconden regel moeten op een formulier (sheet) alle acties genoteerd worden, van straffen tot en met de scores en natuurlijk de einduitslag.

Bij de X12 (U12) wordt het tafelen nog op een papieren wedstrijdformulier gedaan en HIER kun je lezen hoe dat werkt.

Voor de overige teams  (vanaf M14) maakt de Nederlandse Basketball Bond (NBB) vanaf het seizoen 2017/2018 gebruik van een digitaal wedstrijdformulier via de Basketball.nl app. Lees HIER meer over deze app en het Digitaal Wedstrijdformulier.

Wanneer je ingedeeld bent om te tafelen kun je vinden op het schema op het prikbord in de zaal, in de insider en hieronder op de website.

NB: telefoongebruikers moeten hun scherm kantelen om alles te kunnen zien.  

Tafelschema
    
DatumTijdstipWedstrijdScheidsrechterTafelen
30 september12:00 uurEem '78 XU 12 -
Dunckers XU12-2
Kilian van Maanen
Damay Goos
Alex de Kruijff
Floris Steur
30 september17:00 uurEem '78 M14 1 -
Red Stars M14 2
Matthijs Wisboom
Paul Kuipers
Kaj Horst
Melle Gross
30 september18:45 uurEem '78 M18 1 -
Quick Runners M18 2
Henry Dop
Ewoud Kooi
Robert Dorland
Jay van Broekhoven
30 september20:30 uurEem '78 M20 1 -
Bourgondie M20 1
Arjan Boer
Hans Kuipers
Toon Donselaar
Stephan Majoor
7 oktober15:15 uurEem '78 V18 1 -
Utrecht Cangeroes V18 2
Bert Arnold
Jesse Beijer
Jordan Patty
Julian Bon
7 oktober17:00 uurEem '78 M16 1 -
B.Z. '72 M16 1
Nienke Arnold
Hans van der Laan
Sophie Eek
Evelien Walraven
28 oktober16:00 uurEem '78 XU 12 -
Crackerjacks JU 12
Kilian van Maanen
Huub de Jong
Boris Groenestein
Bas Roels
28 oktober17:30 uurEem '78 M14 1 -
Utrecht Cangeroes M14 1
Matthijs Wisboom
Sem Hermans
Aryan Delewi
Ardi Delawi
28 oktober19:15 uurEem '78 M18 1 -
BV Alphia M18 1
Paul Kuipers
Arjan Boer
Chad van Bragt
Ti Vargas Grin
28 oktober21:00 uurEem '78 MSE 1 -
Quick Runners MSE 3
Hans van der Laan
Henry Dop
Ahmed Al Jaff
Toon Donselaar
4 november15:15 uurEem '78 M16 1 -
Almere Pioneers M16 3
Hans Kuipers
Carlijn Arnold
Eline Steur
Stephanie Calis
4 november17:00 uurEem '78 V18 1 -
Almere Pioneers V18 1
Bert Arnold
Jesse Beyer
Thomas van Barneveld
Jay van Broekhoven
11 november17:15 uurEem '78 M20 1 -
Den Haag Seagulls M20 1
Jesse Beyer
Arjan Boer
Bastiaan van Beijeren..
Mitchell Ottens
11 november19:00 uurEem '78 MSE 1 -
O.S.M. '75 MSE 2
Paul Kuipers
Bernd Arnold
Patrick Hartog
Ahmed Al Jaff
18 november15:15 uurEem '78 M16 1 -
Jump IJsselstein M16 1
Bernd Arnold
Nienke Arnold
Dylana Puik
Sophie Eek
18 november17:00 uurEem '78 V18 1 -
Archipel V18 1
Jacob Jan Jansen
Hans van der Laan
Wessel Reinderts
Michael de Weger
2 december15:00 uurEem '78 XU 12 -
Crackerjacks MU 12
Kilian van Maanen
Huub de Jong
Bas Roels
Vincent Hagen
2 december16:30 uurEem '78 M14 1 -
Utrecht Cangeroes M14 2
Jasper Kruis
Bartho Makkinga
Floris Feij
Kaj Horst
2 december18:15 uurEem '78 M20 1 -
BV Oegstgeest M20 1
Bert Arnold
Arjan Boer
Quinten Hofman
Oscar Becker
2 december20:00 uurEem '78 MSE 1 -
DAS MSE 4
Ewoud Kooi
Hans van der Laan
Patrick Hartog
Tom de Valk
9 december17:00 uurEem '78 M18 1 -
Woodpeckers M18 2
Paul Kuipers
Hans Kuipers
Thomas van Barneveld
Timo van de Wijngaert
16 december14:15 uurEem '78 XU 12 -
BC Schooters JU12
Damay Goos
Kilian van Maanen
Paul Schaap
Quinten Hofman
16 december15:45 uurEem '78 M14 1 -
UVV S.V.O. Basketball M14 2
Jesse Beyer
Jasper Kruis
Arthur Mendes de Leon
Chris van Dijck
16 december17:30 uurEem '78 M16 1 -
Sparta Nijkerk M16 1
Jacob Jan Jansen
Sem Hermans
Martijn Oggel
Max Roels
16 december19:15 uurEem '78 M20 1 -
Rotterdam Basketbal M20 2
vervallen
16 december21:00 uur *Eem '78 MSE 1 -
Utrecht Cangeroes MSE 5
Bernd Arnold
Hans van der Laan
Jordan Patty
Julian Bon